ana sayfa  iletişim  
İbb Tube video izle video haberler video paylaş İBB Facebook Sayfası İBB'yi Twitter'dan takip edin! İBB Flickr İBB Youtube Televizyonu

Ana Sayfa > Gündem

İnteraktif Uygulama
e-belediye
 
Online Ziyaretçi:42683
İSMEK kursiyerleri konservatuar sınavında derece yaptı
14.09.2007 00:00:00         Bookmark and Share karakter büyüklüğü Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın ! Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın !
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSMEK Fındıkzade Müzik İhtisas Merkezi’nde iki yıldan bu yana eğitim alan Engin Canlı ve Ramazan Kanalcı, bu yıl girdikleri İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavında büyük başarı gösterdi.İSMEK Fındıkzade Müzik İhtisas Merkezi’nde iki yıldan bu yana eğitim alan Engin Canlı ve Ramazan Kanalcı, bu yıl girdikleri İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavında büyük başarı gösterdi. Konservatuar sınavında derece yapan kursiyerler, İSMEK eğitimlerinin ücretsiz olmasına rağmen çok kaliteli olduğunu belirterek, başarılarını İSMEK’e borçlu olduklarını söylediler.


İSMEK’in müzik alanında eğitim veren kurs merkezi Fatih Fındıkzade Müzik İhtisas Merkezi’nde iki yıldan bu yana eğitim alan Engin Canlı, bu yıl girdiği İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nın Temel Bilimler Bölümü sınavını 2.likle kazandı. 402 kişinin girdiği sınav sonucunda bölüme sadece 25 kişi alındı. İki yıldan bu yana İSMEK’te eğitim alan diğer İSMEK kursiyeri Ramazan Kanalcı ise 350 kişinin girdiği İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü’ne 13. olarak girmeye hak kazandı.Konservatuar sınavında büyük başarı gösteren Engin Canlı, İSMEK’in kendisine çok şey kazandırdığına vurgu yaparak, başarısını İSMEK’e borçlu olduğunu söyledi ve İSMEK usta öğreticilerini övdü. Usta öğreticileri “idealist ve fedakar” olarak tanımlayan Canlı, başarısındaki büyük paydan dolayı, başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere, bu imkanı sağlayan herkese teşekkürlerini sundu.
 
Ramazan Kanalcı ise “İSMEK sonuçta ücretsiz bir eğitim hizmeti. İlk başta düşünüyorsunuz ücretsiz bir kurum ne kadar kaliteli olabilir ki diye. Ancak bu hizmet öyle başarılı bir şekilde sunuluyor ki şaşırıyorsunuz. İSMEK’ten önce de bazı paralı kurslara gittim. O yüzden kıyaslayabiliyorum. İSMEK gerçekten insanların yaşamlarına yaşam katıyor. Hayatlar İSMEK’le farklılaşıyor” şeklinde düşüncelerini ifade etti.Resim Galerisi
( 1 / 5 )


Reklam / Hizmet Duyurusu


İklim Değişikliği Zirvesi
 
TRAFIK KAMERALARI
 
E-BEYANNAME
 
E-Sorgulama ve E-Ödeme
 
SEHIR REHBERI
 
BeyazMasa Başvuru Formu
 
Başkan Topbaş'a Kore Devlet Nişanı
 
12.Yıl İBB Yatırımları
 
Şehir Tiyatroları
 
eurodesk
 
Sosyal Tesisler
 
İBB'yi takip edin - Twitter
 
İBB'yi takip edin - Facebook
 
İBB Ücretsiz Spor
 
BELNET hizmete devam ediyor
 
İstanbul Spor Envanteri
 
İstanbul Bültenleri
 
istanbulmetrosu.com web sitesi
 
İBBWeb Tv
 
Kulliyat
 
E-Bülten Arşivi
 
2016 Yılı Bütçesi
 
T.C. Kamu Denetçiliği Kurumu (Ombudsmanlık)
 
İFM Web Sitesi
 
Sağlık Hizmetleri Web Sitesi
 
Kamulaştırma Başvurusu
 
Kardeş Şehirler
 
Stratejik Plan
 
Tarihi Yarımada Yönetimi
 
İtfaiye
 
Zabıta