ana sayfa  iletişim  
İbb Tube video izle video haberler video paylaş İBB Facebook Sayfası İBB'yi Twitter'dan takip edin! İBB Flickr İBB Youtube Televizyonu

Ana Sayfa > Gündem

İnteraktif Uygulama
e-belediye
 
Online Ziyaretçi:10504
2005-2006 Balık Sezonu Açıldı! Vira Bismillâh...
01.09.2005 00:00:00         Bookmark and Share karakter büyüklüğü Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın ! Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın !
“Vira Bismilâh” diyerek avlanmaya çıkma özlemi bugün bitiyor. 2005-2006 Av Sezonu 1 Eylül 2005 Perşembe günü itibarıyla başlıyor.
Türkiye’nin en büyük balık hali ve tek balık borsası olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su Ürünleri Hali Müdürlüğü, 1 Eylül 2005 Perşembe günü başlayacak olan Av Sezonuna hazır. Avrupa Birliği uyum çalışmalarına hızla ayak uydurabilen Müdürlüğümüz, çalışmalarına hızla devam ediyor.

Uzay çatılı mezat alanını tam olarak kapatarak sağlık ve hijyen kurallarına uygun hale getiriyor. Mezat alanı 12-15°C sabit sıcaklıkta tutulacak. Araç giriş-çıkış otomasyon sistemi ile halde ürün, insan ve araç sirkülasyonu daha da kontrollü olarak yapılacak. u ile Hal’e giren-çıkan araçlar ve bunların sayısı da kontrol altına alınacak.
 
Su Ürünleri Müdürü Hakan Farımaz şöyle konuştu; 'Türkiye’nin Balık Borsası olan Su Ürünleri Halimiz başta İstanbullular olmak üzere tüm Türk halkına sağlıklı balık yedirmek, tüm dünyaya taze ve sağlıklı balık ihraç etmek için  çalışanlarıyla Avrupa Birliği (AB) standartlarına uygun modern bir hal kompleksiyle hizmet veriyoruz.”

Ayrıca Hakan Farımaz, yeni sezonun, özellikle palamut ve hamsi balığının bol olması sebebiyle bereketli geçeceğini, halkımızın bol ve ucuz balık yiyebileceğini, tüketilen balıklarla ilgili olarak da balık satın alırken ve pişirirken nelere dikkat edeceği hususunda Belediyenin hazırladığı “Her Mevsim Balık Her Yaşta Sağlık” kitapçığını Su Ürünleri Hali Müdürlüğünden ücretsiz temin edilebileceğini açıkladı.


Resim Galerisi
( 1 / 5 )


Reklam / Hizmet Duyurusu


İklim Değişikliği Zirvesi
 
TRAFIK KAMERALARI
 
E-BEYANNAME
 
E-Sorgulama ve E-Ödeme
 
SEHIR REHBERI
 
BeyazMasa Başvuru Formu
 
Başkan Topbaş'a Kore Devlet Nişanı
 
12.Yıl İBB Yatırımları
 
Şehir Tiyatroları
 
eurodesk
 
Sosyal Tesisler
 
İBB'yi takip edin - Twitter
 
İBB'yi takip edin - Facebook
 
İBB Ücretsiz Spor
 
BELNET hizmete devam ediyor
 
İstanbul Spor Envanteri
 
İstanbul Bültenleri
 
istanbulmetrosu.com web sitesi
 
İBBWeb Tv
 
Kulliyat
 
E-Bülten Arşivi
 
2016 Yılı Bütçesi
 
T.C. Kamu Denetçiliği Kurumu (Ombudsmanlık)
 
İFM Web Sitesi
 
Sağlık Hizmetleri Web Sitesi
 
Kamulaştırma Başvurusu
 
Kardeş Şehirler
 
Stratejik Plan
 
Tarihi Yarımada Yönetimi
 
İtfaiye
 
Zabıta