ana sayfa  iletişim  
İbb Tube video izle video haberler video paylaş İBB Facebook Sayfası İBB'yi Twitter'dan takip edin! İBB Flickr İBB Youtube Televizyonu
Ana Sayfa > İstanbul Büyükşehir Belediyesi > Kurumsal > Birimler > Levazım ve Ayniyat Müdürlüğü
İnteraktif Uygulama
e-belediye
 
Levazım ve Ayniyat Müdürlüğü
Gündem / Haber
HAİN TERÖR SALDIRI SONRASI İBB MECLİSİ’NDEN ORTAK BİLDİRİ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi, 10 Aralık’ta Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonrası ortak bildiri yayınladı. Bildiriyi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1. Başkan Vekili Ahmet Selamet Belediye Meclisi'nde okudu.
Devamı
Bookmark and Share karakter büyüklüğü Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın ! Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın !

 
Görevleri

MÜDÜRLÜĞÜNÜN  TARİHÇESİ  :

İstanbul Belediyesinin kuruluşundan 1983 yılına kadar Belediye Başkan Yardımcısına bağlı olarak faaliyet yürüten  Levazım Müdürlüğü, 3030 sayılı Büyükşehir Belediyeleri Kanununun kabul edilmesinden sonra ilgili Genel Sekreter Yardımcısına bağlı Satınalma Daire Başkanlığı bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.  Levazım Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi  birimlerin ihtiyacı olan malzemeleri 1580 ,4734 ,4735 ve 5216 sayılı Kanunlar ve ilgili mevzuat  hükümleri çerçevesinde  temin ederek, kamu hizmetlerinin etkin, verimli ve düzenli bir şekilde yürütülmesi hususunda üzerine düşen görevi en seri şekilde ifa etmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Müdürlüğün görev, yetki, teşkilat ve İşleyişi bir Yönetmelik Tasarısı haline getirilerek Büyükşehir Belediye Meclisine sevk edilmiş ve 01/08/2000 Tarih ve 443 nolu karar ile kabul edilmiştir.

MÜDÜRLÜĞÜN  GÖREVLERİ  :  

SATINALMA İŞLERİ

a) Demirbaş Malzeme Alımları,

Büro donanımları ile ilgili masa, koltuk, sandalye,  sehpa, etejer vs. türü malzemenin yanı sıra , büro tipi buzdolabı, su sebili, hesap makinası,bekçi kontrol saati ve reflektör  gibi çeşitli cihaz ve malzeme alımları.

b) Kırtasiye Türü Malzeme Alımları,

Fotokopi kağıdı, ozalit, matbaa kağıtları, toner ,kartuş,kalem, silgi, disket, şerit vb. büro sarf malzemelerinin yanı sıra eğitim seti alımları.

c) Melbusat Alımları

Belediyemiz Memur Personeline Giyecek Yardımı Yönetmeliği’ne göre  verilmesi gereken Takım  elbise, palto, gömlek, kravat vs. ile işçi personele Toplu İş Sözleşmesi gereği verilen kaban, havlu,  koruyucu iş elbiseleri ve lastik çizme alımları.

Ayrıca İtfaiye, Zabıta,Koruma ve Güvenlik,Savunma Sekreterliği,Acil Yardım ve Sağlık İşleri gibi birimlerin personel kıyafeti alımları,

d) Mefruşat Alımları
     
Belediye Birimlerinin tefrişinde kullanılan yer korusu, halı ve perde alımları.


e) Tıbbi Malzemesi Alımları

Sağlık İşleri, Acil Yardım ve Veteriner İşleri Müdürlüklerinin ihtiyacı olan her  çeşit ilaç, dezenfektan, antiseptik  tıbbi malzeme alımları.

f) Temizlik Malzemesi Alımları

Sabun, çamaşır suyu, deterjan, el süpürgesi, fırça ,havlu peçete, el bezi vs. gibi temizlikte kullanılan her türlü  malzeme alımları.

g)  Mutfak Malzemesi Alımları

Kaşık, çatal, bıçak, tabak, demlik, bardak, sürahi, çelik tencere vs. gibi malzemeler ve yemek ısıtma teşkilatı alımları.

h)  Fotoğraf Malzemesi Alımları

Belediye fotoğrafhanesinin ihtiyacı olan fotoğraf makinası, fotoğraf kartı, fotoğraf banyosu, muhtelif özellikte pil alımları,

ı)  Cenaze Malzemesi Alımları

Mezarlıklar Müdürlüğünün kullandığı cenaze patiskası, cenaze tülbendi, kına, kafuru, gülsuyu, cenaze süngeri, tabut örtüsü, yeşil çuha, vs. gibi cenaze defin malzemesini temini etmektedir.

İLETİŞİM CİHAZLARI İLE İLGİLİ İŞLER

Belediyemiz bünyesinde kullanılan telefon, fax, araç telefonu, cep telefonu, çağrı cihazı, kablolu TV, hususi hat, data hatlarının  fatura ödemeleri.
Ayrıca Söz konusu iletişim cihazlarının nakil, tesis, hız arttırımı vb. gibi işlemleri.


 
Belgeler
Faaliyetler
Müdürlük Yönetmeliği

 
Yönetici

Mehmet Çelik
Özgeçmiş:
Mehmet ÇELİK, 1969 Kastamonu – Bozkurtta doğdu. Lise öğrenimini Kastamonu Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünde tamamladı. 1993 yıl...

Devamı için tıklayın
Ad Soyad:
Mehmet Çelik
Görev:
Müdür
Birim Adı:
Levazım ve Ayniyat Müdürlüğü
Telefon:
0212 449 42 35
Santral:
0212 449 42 36
Faks:
0212 449 42 90
E-posta:
E-mail için tıklayın
Adres:
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kasım Sok. 34010 Merter- Güngören / İstanbul
Web:
Harita:
Harita için tıklayın
Başvurularınız için tıklayın!

Reklam / Hizmet Duyurusu


İklim Değişikliği Zirvesi
 
TRAFIK KAMERALARI
 
E-BEYANNAME
 
E-Sorgulama ve E-Ödeme
 
SEHIR REHBERI
 
BeyazMasa Başvuru Formu
 
Başkan Topbaş'a Kore Devlet Nişanı
 
12.Yıl İBB Yatırımları
 
Şehir Tiyatroları
 
eurodesk
 
Sosyal Tesisler
 
İBB'yi takip edin - Twitter
 
İBB'yi takip edin - Facebook
 
İBB Ücretsiz Spor
 
BELNET hizmete devam ediyor
 
İstanbul Spor Envanteri
 
İstanbul Bültenleri
 
istanbulmetrosu.com web sitesi
 
İBBWeb Tv
 
Kulliyat
 
E-Bülten Arşivi
 
2016 Yılı Bütçesi
 
T.C. Kamu Denetçiliği Kurumu (Ombudsmanlık)
 
İFM Web Sitesi
 
Sağlık Hizmetleri Web Sitesi
 
Kamulaştırma Başvurusu
 
Kardeş Şehirler
 
Stratejik Plan
 
Tarihi Yarımada Yönetimi
 
İtfaiye
 
Zabıta