ana sayfa  iletişim  
İbb Tube video izle video haberler video paylaş İBB Facebook Sayfası İBB'yi Twitter'dan takip edin! İBB Flickr İBB Youtube Televizyonu
Ana Sayfa > İstanbul Büyükşehir Belediyesi > Kurumsal > Birimler > Boğaziçi Peyzaj İnşaat Müşavirliği Tek. Hiz. Ağaç San. ve Tic. A.Ş.
İnteraktif Uygulama
e-belediye
 
BİMTAŞ
Gündem / Haber
Büyükşehir Belediyesi’nde Kurban Bayramı heyecanı
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Saraçhane’de mesai arkadaşlarıyla bayramlaşarak, “İstanbullular huzurlu bir bayram geçirsin diye bayramda da görevimizin başındayız” dedi.
Devamı
Bookmark and Share karakter büyüklüğü Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın ! Yazı karakterleri büyütmek için tıklayın !

 
Görevleri
BİMTAŞ, kuruluş yılı olan 1997'den itibaren planlı ve sağlıklı kentleşmenin gereği olan alt ve üst yapı yatırımlarının gerçekleşmesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İştirakleri, İlçe Belediyeleri, Kamu ve Özel kuruluşların Mühendislik, Müşavirlik, İnşaat Kontrollüğü ve Proje Hizmetlerini yürütmektedir.
Bu bağlamda küresel kent olmaya doğru hızla yol alan İstanbul''''un çehresini değiştirecek birçok çalışmanın altında BİMTAŞ''''ın imzası bulunmaktadır.

BİMTAŞ, modern şehirleşmenin gereği olan; dere ıslahları, yol, köprü, metro sistemleri, altyapı, kavşak düzenlemesi, kanalizasyon, katı çöp atıklarının ıslahı ve bu atıklardan enerji üretimi, isale hatları, su şebekeleri, deniz deşarjları, ekmek fabrikaları, kültür merkezleri, spor kompleksleri, park ve bahçe düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları gibi hayati ehemmiyete haiz konularda fizibilite, etüt, proje, kontrollük, müşavirlik gibi mühendisliğin her dalında ve her kademesinde yurtiçi ve yurtdışında bütün yerel yönetimlerin ve yerel yönetimlere hizmet veren özel sektörün hizmet taleplerini karşılamaktadır.

Ayrıca, Asfalt, Agrega, Toprak, Beton ve depreme dayanıklılık test bölümlerinden oluşan laboratuarla çeşitli test ve malzeme kontrol hizmetleri vermektedir.Yenibosna''''da faaliyet gösteren laboratuarımızın personel ve ekipman bakımından güçlendirilmesi çalışmalarına hız kazandırılmakta, Bayındırlık Bakanlığı nezdinde akredite olması çalışmalarımız son aşamaya gelmiş bulunulmaktadır.Laboratuarlarımızda yıl boyunca çeşitli inşaat işlerine ait asfalt, beton ve toprak testleri yapılmakta söz konusu işlerin standartlara uygun kalite kontrollerinden geçerek, imal edilmeleri temin edilmektedir.

 
Yönetici

Arif Peyami Başkaraca
Özgeçmiş:

1967 yılında Adapazarı’nda doğdu. İlk, orta, lise tahsilini aynı yerde tamamladı. 1984 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat...

Devamı için tıklayın

Ad Soyad:
Arif Peyami Başkaraca
Görev:
Genel Müdür
Birim Adı:
BİMTAŞ
Telefon:
0212 245 99 00
Santral:
0212 245 99 00 / 1402
Faks:
0212 245 99 21/245 98 93
E-posta:
E-mail için tıklayın
Adres:
Web:
Web Sitesi için tıklayın
Harita:
Harita için tıklayın
Başvurularınız için tıklayın!

Reklam / Hizmet Duyurusu


Başkan Topbaş'a Kore Devlet Nişanı
 
TRAFIK KAMERALARI
 
E-BEYANNAME
 
E-Sorgulama ve E-Ödeme
 
SEHIR REHBERI
 
BeyazMasa Başvuru Formu
 
İBB Engelliler Günü Etkinlikleri
 
10.Yıl İBB Yatırımları
 
Sosyal Tesisler
 
İBB'yi takip edin - Twitter
 
İBB'yi takip edin - Facebook
 
BELNET hizmete devam ediyor
 
İstanbul Spor Envanteri
 
İstanbul Bültenleri
 
istanbulmetrosu.com web sitesi
 
İBBWeb Tv
 
Kulliyat
 
Şehir Tiyatroları
 
E-Bülten Arşivi
 
2014 Yılı Bütçesi
 
İFM Web Sitesi
 
Güvenli İnternet Hizmetleri
 
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Web Sitesi
 
Kamulaştırma Başvurusu
 
Kardeş Şehirler
 
Stratejik Plan
 
Tarihi Yarımada Yönetimi
 
İtfaiye
 
Zabıta