Ana Sayfa İBB for English  
 
Hal Müdürlüğü’nden personeline bir dizi eğitim
18 Mayıs 2012 15:00
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hal Müdürlüğümüz tarafından 5 gün süren personel eğitimlerinde; iş sağlığı ve güvenliği, Belediyemizin ve Hal Müdürlüğümüzün görevleri, sorumlulukları,  yönetim şeması, moral ve motivasyon konularında seminerler verildi.
 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hal Müdürlüğümüz tarafından personelimize bir dizi seminer düzenlendi. 5 gün boyunca devam seminer kapsamında 160 personel beş ayrı konuda eğitim aldı. Eğitimin ilk gününde Hal Zabıta Amiri Osman Şavkan ‘Hal Müdürlüğü’nün tanıtımı’ hakkında verdiği seminerde, müdürlük bünyesindeki birimlerinin görevleri ve sorumlulukları ile hiyerarşik yapı hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
İkinci gününde gerçekleştirilen eğitimde ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı İsmail Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin tarihçesi, kurumsal yapısı ve yönetim şemasıyla ilgili seminer verdi.
Eğitim seminerlerinin üçüncü gününde ise personelimize ‘İş sağlığı ve güvenliği eğitimi’ verildi. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mustafa Kocasaraç tarafından verilen eğitimde hem teknik personelin hem de büro çalışanı personelin, işlerini yaparlarken herhangi bir kaza yaşamamaları ve meslek hastalıklarına yakalanmamaları için yapmaları gerekenler ayrıntılı olarak anlatıldı.

Dördüncü gün yapılan seminerde ise büyükşehir belediyelerinin diğer belediyelerden farkları, görev alanları, sorumlulukları gibi konularda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Destek Hizmetleri Müdürlüğü İdari İşler Müdür Yardımcısı Sadettin Özyazıcı tarafından bilgiler verildi.

Son eğitim gününde ise İletişim Diksiyon, Davranış Biçimleri ve Halkla İlişkiler Uzmanı Oğuz Gülay, moral ve motivasyon konusunu ele aldı.

 
Skip navigation links
GDO Nedir?
Organik Tarım
Euro Gap
AB Ortak Tarım Politikası
Hal Tanıtım
Dünya Haller Birliği Üyesi İstanbul
Hal Yasası ve Yönetmelikleri
Fotoğraf Albümü
Hal Müdürlüğü İçinde Faaliyet Gösteren Sosyal Tesisler
Ödüllerimiz
Hizmet Standartı Tablosu
Hal Stratejik Plan
Hal Fiyatları
İlgili Linkler
Duyurular

3 Günlük Hava Tahmini