Ana Sayfa İBB for English  
 
Genel Sekreter Yardımcısı Altıntaş, esnafları dinledi
26 Nisan 2012 09:00
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Altıntaş, İstanbul Hali’ne ziyarette bulunarak, esnafların sıkıntılarını dinledi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Altıntaş, Bayrampaşa Yaş Meyve ve Sebze Hali’ni ziyaret etti. Hal Müdürümüz Bayram Ali Çakıroğlu, İBB İç Denetçisi Abdullah Erdem İşbilir, Hal Müdür Yardımcımız Ahmet Hüsrev Köse ile birlikte önce halde çeşitli incelemelerde bulunana Altıntaş, daha sonra da esnafların dükkanlarını gezdi. Ziyaret sırasında esnaflarla bir araya gelerek, yeni Hal Yasası ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Altıntaş, yeni yasanın tam olarak oturmasının ardından sektörün daha iyi duruma geleceğini vurguladı. Ayrıca esnafların herhangi bir taleplerinin olup olmadığını soran Altıntaş, İstanbul Hali’nde alışverişin en iyi şekilde yapılması için çalıştıklarını ve bunu da devam ettireceklerinin altını çizdi.
Esnaflar da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hal Müdürlüğünün çalışmaların memnun olduklarını dile getirerek Hal Müdürümüz Bayram Ali Çakıroğlu’na teşekkür ederlerken, kendilerini ziyaret eden ve dinleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Altıntaş’a da teşekkür ettiler.

 
Skip navigation links
GDO Nedir?
Organik Tarım
Euro Gap
AB Ortak Tarım Politikası
Hal Tanıtım
Dünya Haller Birliği Üyesi İstanbul
Hal Yasası ve Yönetmelikleri
Fotoğraf Albümü
Hal Müdürlüğü İçinde Faaliyet Gösteren Sosyal Tesisler
Ödüllerimiz
Hizmet Standartı Tablosu
Hal Stratejik Plan
Hal Fiyatları
İlgili Linkler
Duyurular

3 Günlük Hava Tahmini