Ana Sayfa İBB for English  
 
Ataşehir Hali İyileştiriliyor
18 Nisan 2012 10:00
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hal Müdürümüz Bayram Ali Çakıroğlu’nun Ataşehir Yaş Meyve ve Sebze Hali’nde yaptığı inceleme gezisinde tespit ettiği eksiklikler, gerçekleştirilecek tadilat çalışması ile giderilerek, hal yeni bir görünüme kavuşacak.

Ataşehir Yaş Meyve ve Sebze Hali’nde tadilat çalışması başlatıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hal Müdürümüz Bayram Ali Çakıroğlu, İBB İç Denetçisi Abdullah Erdem İşbilir, Hal Müdür Yardımcılarımız Ahmet Hüsrev Köse, Ruhi Ergan, Murat Karkaş, Tahsin Aksoy, Celal Özden, Bilal Başar ve şeflerin yer aldığı heyet, Ataşehir Yaş Meyve ve Sebze Hali’nin tamamını gezerek incelemelerde bulundu. İnceleme gezisinde Hal Müdürümüz Bayram Ali Çakıroğlu, hem haldeki eksiklikleri giderecek hem de esnafların ticaretini kolaylaştıracak ve halin görünümünün iyileştirecek tespitlerde bulunarak, bunları gerçekleştirilecek tadilat çalışmasının talimatını verdi.
İnceleme gezisinin ardından Hal Müdürlüğümüz personeli tarafından tadilat çalışmasına başlandı. Çalışma kapsamında; otopark alanının iyileştirilmesi ve düzenlenmesi, blok duvarlarının boyalarının yapılması, atıl durumdaki kulübelerin kaldırılması, hal içindeki asfaltın yenilenmesi, bilgi işlem ve elektrik kablolarının kötü görünüm oluşturmayacak şekilde düzenlenmesi gibi birçok eksikliğin kısa sürede giderilmesi hedefleniyor. Bu tadilat neticesinde Ataşehir Yaş Meyve ve Sebze Hali’nin gerek hijyenik gerek görünüm ve gerekse ticaretin daha kolay yapılabilmesinin sağlanması hedefleniyor.

 
Skip navigation links
GDO Nedir?
Organik Tarım
Euro Gap
AB Ortak Tarım Politikası
Hal Tanıtım
Dünya Haller Birliği Üyesi İstanbul
Hal Yasası ve Yönetmelikleri
Fotoğraf Albümü
Hal Müdürlüğü İçinde Faaliyet Gösteren Sosyal Tesisler
Ödüllerimiz
Hizmet Standartı Tablosu
Hal Stratejik Plan
Hal Fiyatları
İlgili Linkler
Duyurular

3 Günlük Hava Tahmini