Ana Sayfa İBB for English  
 
Euro Gap 
EUROGAP Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri, 2006 yılında, bünyesinde görev yapan uzman denetim ve eğitmen kadrosu ile ilk adım olarak, bulunduğu bölgede ve ülkemizde belgelendirme ihtiyacını karşılama amacı ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde kurulan ilk  ve tek sistem belgelendirme kuruluşudur.

EUROGAP Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri, ilk olmanın onuru ve sorumluluğunu taşımakta ve tüm kalite yönetim sistemleri konusunda bölgenin ihtiyaç duyduğu  belgelendirme ve eğitim hizmetlerini uluslararası şartlara uygun olarak sağlamak  amacıyla aralıksız çalışmaktadır. Bu amaçla, sistem belgelendirme faaliyetleri kapsamında akreditasyon çalışmalarına başlamış ve sistem TS EN ISO/IEC 17021 Sistem Belgelendirme Akreditasyonu için Türk Akreditasyon Kurumundan akredite olmuştur.Yakın bir zamanda bu çalışmalarının meyvelerini toplamayı hedeflemektedir.

EUROGAP Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri’nin bir diğer hedefi Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde insan gücünü en verimli şekilde değerlendirmek, bölgenin yönetim sistemleri ve kalite konusundaki nitelikli personel ve hizmet ihtiyacını karşılamaya katkıda bulunmak ve elde edilen nitelikli insan gücünü yine Ülke hizmetine sunmaktır. Bu nedenle TS EN ISO/IEC 17024 Uygunluk Değerlendirmesi - Personel Belgelendirmesi Yapan Kuruluşlar İçin Genel Şartları- Akreditasyon çalışmalarına başlamıştır. 

EUROGAP Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri, bu amaçla işletmelerde kalite yönetim sistemleri konusunda çalışan ve kalite konusunda kariyer hedefleri olan çalışanlara yönelik olarak uluslarası anlamda onaylanmış genel katılıma açık eğitimler düzenlemekte, eğitim sürecini başarıyla tamamlayanlara EUROGAP Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilecek olan denetimlerde uygun sektörel kodlarda yetiştirmeyi ve gelecekte gerekli kalifikasyonları sağlayan denetçi adaylarını  EUROGAP denetçi havuzunda tüm belgelendirme faaliyetlerinde görevlendirmek ve bu ihtiyacı en geniş  kapsamla ve nitelikli denetim personeli ile şartlara uygun olarak  gerçekleştirmektir.

EUROGAP Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri, Yurtdışından Uluslararası MLA anlaşmasına tabi olan bir akreditasyon kuruluşundan diğer konularda akredite olmak için akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

EUROGAP Belgelendirme Tarım Bakanlığı İTU ( iyi tarım uygulamaları) serkifikasyon kapsamında yetki için Tarım Bakanlığı ve Türk Akreditasyon Kurumu TS EN 45011 standardı ile ilgili çalışmalarına başlamış ve gerekli prosedürleri devam etmektedir.
Skip navigation links
GDO Nedir?
Organik Tarım
Euro Gap
AB Ortak Tarım Politikası
Hal Tanıtım
Dünya Haller Birliği Üyesi İstanbul
Hal Yasası ve Yönetmelikleri
Fotoğraf Albümü
Hal Müdürlüğü İçinde Faaliyet Gösteren Sosyal Tesisler
Ödüllerimiz
Hizmet Standartı Tablosu
Hal Stratejik Plan
Hal Fiyatları
İlgili Linkler
Duyurular

3 Günlük Hava Tahmini