SERVİS ARAÇLARI İÇİN E-TOPLU ULAŞIM RUHSAT UYGULAMASI BAŞLADI
01.04.2013 TARİHİ İTİBARIYLA TÜM SERVİS ARAÇLARI (Okul, Kamu, Personel, Turizm, Ücretsiz Market ve Otogar) İÇİN İZİN BELGESİ BAŞVURULARI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR. 01.04.2013 TARİHİNDEN SONRA MÜDÜRLÜĞÜMÜZE GELEREK YAPILAN BİREYSEL VE KURUMSAL MÜRACAATLAR KABUL EDİLMEYECEKTİR.
Tarih : 19.03.2013

Tüm servis araçları için izin belgesi başvuruları internet üzerinden yapılacaktır. Büyükşehir Belediyemizin internet sitesinde "e-toplu ulasim ruhsat" linkinden tüm servis araçları için esnafımız ruhsat başvurusunda bulunmak durumundadır.

Yeni uygulamaya geçen bu sistem için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
http://uls-soaweb1.ibb.gov.tr/servis_guzergah-web/login.jsp

01.04.2013 tarihinden itibaren Servis Araçları (Okul, Kamu, Personel, Turizm, Ücretsiz Market ve Otogar) Güzergah Kullanım İzin Belgesi başvurularında, E-Toplu Ulaşım Ruhsat uygulaması tamamlanmış ve hali hazırda kullanımda bulunan; http://ulssoawebl.ibb.gov.tr/servis guzergah-web/login.jsp adresinden başvuru yapılabilecektir. 
Müracaat Onayı gerçekleşen şahıs/firmalar, Belge Tesliminde; Ruhsat Aslı ve Banka Dekontu ile Müdürlüğümüzden Servis Araçları Güzergah Kullanım İzin Belgelerini alabilecektir.

Bu uygulamayla birlikte Müdürlüğümüze 01.04.2013 tarihinden sonra gerek kurumsal gerekse bireysel müracaat kabul edilmeyecektir. Tüm servis araçları için izin belgesi başvuruları internet üzerinden yapılacaktır.

Tüm esnafımıza duyurulur.


Çalışma Alanları


TaksilerMinibüsler


Servis Araçları


Deniz Araçları


Ağır Araçlar


Faytonlar


Ücret Tarifeleri


Durak


Lüks-Filo Taşımacılık

Lüks Taksi ile Yolcu Taşımacılığı
 
Anket:
Ruhsat / İzin Belgesi işlemlerinde, belge verilme süresinden memnun musunuz ? 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Basında Biz | İstatistik | Linkler | İletişim
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi / Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü; Beylerbeyi Cad. No:4 Edirnekapı - İSTANBUL Tel: 0212 453 78 78 Başvuru ve Şikayet İçin Tıklayınız